Antalya Büyükşehir Belediyesi Anet A.Ş. 1 Haziran itibariyle yeni normal olarak adlandırılan dönemle ilgili hazırlıklarını tamamladı. 2 Haziran tarihi itibariyle Sarısu Mesire Alanı, Topçam Mesire Alanı ve Tophane Çay Bahçesini hizmete açıyor.

SARISU-TOPÇAM-TOPHANE 2 HAZİRAN’DA
Büyükşehir Belediyesi Topçam ve Sarısu mesire alanlarında da tüm hazırlıklarını tamamladı. ANET’in işlettiği Topçam ve Sarısu mesire alanları ve Tophane Çay Bahçesi 2 Haziran Salı günü hizmete giriyor. Mesire alanları 08.00-20.00 saatleri arasında, Tophane Çay Bahçesi ise 08.00-22.00 saatleri arasında hizmet verecek.

TÜNEKTEPE TELEFERİK VE SARISU KADINLAR PLAJI 15 HAZİRAN’DA

Tünektepe Teleferik ve Sosyal Tesisleri 15 Haziran tarihinde hizmete girecek. Sarısu Kadınlar Plajı’nın ise 2 Haziran tarihinden itibaren kapılarını kadın ve erkek misafirlerine restoran ve kafelerden yararlanmaları için açacaktır. Her yıl 15 Haziran’da açılan Kadınlar Plajı bu senede 15 Haziran tarihinde kadınların hizmetine sunulması planlanıyor.

Tesislerin tamamında normalleşme sürecinde koronavirüs tedbirlerinin tamamı uygulanacak. Tesislerde düzenli olarak dezenfekte işlemleri devam edecek ve sosyal mesafe kuralları da bilgilendirici levhalar ve personeller tarafından kontrol edilecektir.