Tünektepe Teleferik ve Sosyal Tesisleri

Tünektepe Teleferik ve Sosyal Tesisleri

Tünektepe Teleferik ve Sosyal Tesisleri Antalya’nın kalbi Tünektepe’de atıyor.

605 rakımlı Tünektepe’nin zirvesinde bulunan Sosyal Tesisimizde muhteşem manzara eşliğinde, zengin menüden yiyecek ve içecek ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.Tesiste Pizza Evi, Nargile Evi, Çay Evi, Ana Restoran, Dondurma Evi, Gözleme Evi hizmet vermektedir. Ayrıca kafenin etrafına yerleştirilen dürbünlerle Antalya’yı keşfetme imkânı bulabilirsiniz. İdari bina bölümünde ziyaretçilerin ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri için mescit, bay-bayan ve engelliler için wc, bebek bakım odası, yaralanmalara karşı müdahale edilebilmesi için sağlık ekiplerinin bulunduğu revir de bulunmaktadır.
Tünektepe Teleferik ve Tünektepe Sosyal Tesislerimiz Pazartesi günleri hariç hafta içi 10:00 – (Teleferik Gişe) 17:30, (Sosyal Tesisler) 18:00 hafta sonu 09:00 – (Teleferik Gişe) 17:30, (Sosyal Tesisler) 18:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Pazartesi günleri Teleferiğin bakımından dolayı işletmemiz kapalıdır. 0 – 6 yaş çocuklar, şehit yakınları, gazilerimiz, basın mensupları ve engelli misafirlerimize ücretsizdir. 
Tünektepe Antalya’ya iyi gelecek.

Tünektepe Teleferik İletişim  Hattımız: 0 242 259 46 46